MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13956502
nr 1395 6502
Fåtölj
Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal. Ställbar. Sitthöjd ca 44 cm. Bredd ca 69 cm, höjd 90-95 cm
Kondition: slitage, blekt, renoveringsbehov
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:32:32
100 kr
150 kr